Telli koduabi otse mobiilist oma koju
Rakendus mis toob omavahel kokku kuldsete kätega inimesed ja kliendid kellel oleks tarvis lisajõude et saaks tehtud kodune töö - elektritöö, torutöö, mööbli paigaldus, muruniitmine jms.
Kvaliteetselt teostatud tööd
Abimehe teenust saab osutada potentsiaalsetele klientidele igaüks, kes on läbinud meiepoolse taustakontrolli, mis on nõudlikum tehnilisemate tööde puhul nagu elektri- ja torutööd.
Mõistlikud hinnad
Väiksemate vajaduste puhul ei ole tarvis projektijuhte ja muid vahendajaid. Töösuhe on otse abimehe ja kliendi vahel, mis tähendab kliendi jaoks soodsamat hinda ning abimehelegi jääb kätte suurem protsent.
Personaalne teenus igale maitsele
Abimees ei pea olema meessoost. Abimehena on oodatud teenust osutama igast soost, vanusest ja rahvusest inimesed. Abimehe edukust ei defineeri tema võime sisse sulanduda mõnda kollektiivi, vaid puhtalt tema kogumus ning klientide tagasiside.
Elavndame kogukondi
Väiksemates kogukondades on just eriti värskelt kolinutel raske leida kohalikke teenuse osutajaid ning kompida nende usaldusväärsust, ning teistpidi on teenuseosutajal raske piisavalt leida kliente et õigustada väikses kogukonnas teenuse osutamist. Meie rakendus lahendab mõlemad mured ning soodustab väikeste kogukondade arengut
01 Kasutaja liikumise kaart
01 Kasutaja liikumine (kokkuvõte)
02 Prototüüp - kavandid Kliendi liikumine (kokkuvõte)
04 Bränding Tüpograafia, värv, logo ja mottivid
Tüpograafia
Värv
Motiivid
Logo
05 Bränding II Visuaalid erinevates olukordades
Tänud vaatamast!